Monster Legends

8.0.1

4.6

17

Devasa boyutlardaki canavarların macerası

1.2M

Bu uygulamayı oyla

Monster Legends oyununda amaç, her çeşit gizemli yaratığı toplamak ve evcilleştirmektir, üstelik bu oyunda kırmızı ateş dragonları, dev maymunlar, devasa deniz yılanları ve daha fazla yaratığa da dönüşebilirsiniz.

Monster Legends oyununda, oyuncuların ideal yaşam alanlarını oluşturmaları gerekir böylece canavarlar doğal bir şekilde yaşayıp gelişebilirler. Bu, demek oluyor ki, sadece canavarların yaşaması için alan oluşturmaya değil, aynı zamanda kaynak ve yiyecek sağlayacak binaları da inşaa etmeye ihtiyacınız var (her ikisi de canavarların gelişimi için gerekli).

Monster Legends oyununda 50'den fazla eşsiz canavar yer alır, bunların içinde hem esas canavarlar hem de onların evrimleşmiş karşıtları vardır. Seviye atladıkça Pokemon saga oyununda olduğu gibi canavarlarınız görüntü değiştirir ve yeni yetenekler kazanırç

Bu tarz oyunlarda her zaman olduğu gibi, canavarlarınızı tüm dünyadan oyunculara karşı çevrim içi yarıştırabilirsiniz. Bu savaşlarda, uluslararası lider tablosunda zirveye çıkmaya çalışabilirsiniz.

Monster Legends öncü Pokemon'u hatırlatan ve eğlence estetiğine sahip bir sosyal oyundur. Kesinlikle bir çok genç oyuncunun cebinde bulunabilecek bir oyun.
Gereksinimler

Android 4.0 veya üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X